Treść dla dorosłych
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne dla osób pełnoletnich - powyżej 18 roku życia. Zawarte w serwisie treści, materiały i zdjęcia są o charakterze erotycznym. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych opuść tę stronę.

Klikając na przycisk „WCHODZĘ” oświadczasz, że masz ukończone 18 lat i jednocześnie wyrażasz zgodnę na używanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
REZYGNUJĘ

Alternatywa dla roksa.pl oraz odloty.pl

Portal roksa.pl oraz odloty.pl zostały zamknięte

Dwa największe portale z ogłoszeniami erotycznymi zostały wyłączone, roksa.pl oraz odloty.pl zostały zamknięte, dlatego ludzie zaczęli szukać alternatywnych portali. Portal cielesna.pl powstał z myślą o pomocy użytkownikom tych portali w szukaniu sex spotkań. Podobnie jak na wcześniej wspomnianych portalach na cielesna.pl znajdziesz ogłoszenia towarzyskie, masaże erotyczne, striptiz, trans czy nawet wszelkiego rodzaju usługi bdsm a co najważniejsze całkowicie za darmo, przeglądanie nic nie kosztuje! Fantazje erotyczne nie są powodem do wstydu, jeżeli jednak obawiasz się o swoją prywatność, możemy zapewnić Cię, że możesz korzystać z naszego serwisu całkowicie anonimowo. Nie wymagamy rejestracji oraz pozwalamy na używanie VPN. Jeżeli jednak decydujesz się na założenie konta na naszym portalu, poprosimy Cię tylko o adres email. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest prywatność w tego typu usługach, dlatego dbamy o Twoją prywatność.

Co łączy cielesna.pl oraz roksa.pl?

Oba te portale oferują anonse erotyczne oraz ogłoszenia towarzyskie. Możesz w łatwy sposób wyszukać prostytutki w swoim mieście oraz umówić się z nimi na sex spotkanie. Serwis cielesna.pl pomaga również wypromować sex usługi oraz reklamować je szerokiemu gronu odbiorców, szukających cielesnych doznań. Staramy się być godną alternatywą dla zamkniętego portalu roksa.pl lub odloty.pl, dlatego cały czas ulepszamy i rozwijamy nasz portal z sex ogłoszeniami. Lista anonsów pań oraz panów cały czas się powiększa, podobnie jak nasze grono odbiorców. Co miesiąc zaliczamy znaczne wzrosty liczby odwiedzających nas użytkowników. Odwiedzające nasz portal osoby poszukujące sex ogłoszeń z pewnością nie zawiodą się. Wchodząc w wybrane ogłoszenia możesz w łatwy sposób dowiedzieć się o najważniejszych cechach kochanki m.in. wzrost, waga, wiek czy oferowane usługi. Jeżeli znajdziesz już swoją faworytkę, wystarczy, że klikniesz na jej numer telefonu i umówisz się z nią na sex randki. Konkretną usługę erotyczną możesz wyszukać wybierając opcję szukania przy użyciu filtrów lub klikając na interesującą Cię sex usługę w wybranym przez Ciebie ogłoszeniu.

Ogłoszenia erotyczne na portalu roksa

Portal roksa.pl posiadał przestarzałą szatę graficzną, wchodząc na stronę można było się poczuć jak w czasach powstawania pierwszych stron internetowych. Panie nie miały limitu ogłoszeń przez co czasami mieliśmy wrażenie, że cały czas oglądamy tą samą panią do towarzystwa, ponieważ jedna diva potrafiła dodać dziesiątki swoich ogłoszeń, zmieniając tylko numer telefonu i niektóre parametry. Zdajemy sobie sprawę, że spowodowane to było chęcią wyróżnienia się na tle innych kobiet. Dlatego w zamian oferujemy więcej opcji promocji swoich ogłoszeń. Oczywiście zależy nam na osobach dodających ogłoszenia towarzyskie ale nie zapominamy o użytkownikach szukających cielesnych doznań. Roksa miała również swoje plusy, które wzięliśmy pod uwagę w trakcie budowy naszego serwisu.

Dołącz do nas!

Nie czekaj i dołącz do nas. Dodaj swoje pierwsze ogłoszenie lub wyszukuj interesujące Ciebie sex oferty.

sex ogłoszenia cielesna


<< Powrót do poradników