Dlaczego warto dodawać sex ogłoszenia na wielu portalach

Od zamknięcia najpopularniejszych portali Roksa i Odloty minęło ponad 7 miesięcy licząc do dnia dodania tego artykułu. Sytuacja wygląda stabilnie, pojawiły się nowe portale które zastępują stare, wszystko wydaje się, że wróciło do normy. Takie poczucie bezpieczeństwa towarzyszyło również gdy jeszcze Roksa i Odloty królowały latami i nikt nie myślał, że mogą zostać zamknięte z dnia na dzień. Niestety z naszych obserwacji wynika, że rynek niczego się nie nauczył, a osoby wystawiające sex ogłoszenia nie robią za wiele aby zabezpieczyć się przed ewentualną powtórką. Znaczna większość osób posiada tylko jedno seks ogłoszenie co niesie za sobą ryzyko w przypadku zamknięcia kolejnych czołowych portali. Mało która osoba posiada kopie danych jakie podawała w ogłoszeniu w tym zdjęcia. Dlatego nie czekaj i pomyśl o dodaniu kilku ogłoszeń.

Powody dla których warto dodawać sex ogłoszenia na wielu portalach

Mając na uwadze opisane zdarzenia i sytuacje jakie spowodowały zamknięcie dwóch najpopularniejszych serwisów z sex ogłoszeniami należy odpowiednio się zabezpieczyć. Powody dla których warto dodać ogłoszenia na wielu portalach to przede wszystkim zabezpieczenie przed utratą danych, źródła klientów i dochodu. Dodanie wielu ogłoszeń zdecydowanie może przyczynić się do zwiększenia Twojej ilości klientów, a tym samym dochodów.

Dodaj sex ogłoszenie za darmo

Chcąc uniknąć utraty danych, ciągłości ogłoszenia i tym samym źródła klientów należy umieścić je na kilku portalach. W głównej mierze warto wybrać te które oferują darmowe dodawanie ogłoszeń dzięki czemu nie narażamy się na koszt, a zyskujemy w ten sposób większą szansę, że nasze ogłoszenie nie przepadnie bezpowrotnie. Sytuacja z zamknięciem Roksy i Odlotów doskonale pokazała, że gdy doszło do zamknięcia jednego portalu klienci migrowali na kolejne. Dodając seks ogłoszenie w kilku różnych miejscach zwiększasz swoje szanse, że gdy dojdzie do wspomnianej powtórki z przeszłości Twoje ogłoszenie będzie widniało na portalu z którego klienci masowo zaczną korzystać. Przez to możesz wyprzedzić konkurencję, zwiększyć swoje szanse na zachowanie ciągłości w pozyskiwaniu klientów i tym samym zmniejszyć ryzyko sporej utraty dochodu. Jedyne co musisz poświęcić to odrobina czasu!

sex ogłoszenia cielesna

Darmowe sex ogłoszenia na Cielesna.pl

W serwisie Cielesna.pl dodasz sex ogłoszenia za darmo! Portal nie pobiera opłat za dodanie ogłoszenia. Cielesna.pl wyróżnia się łatwością dodawania ogłoszeń i automatyczną metodą zakrywania twarzy dzięki czemu niemalże natychmiast są weryfikowane przed publikacją. Bardzo ważną i istotną sprawą jest docieranie do jak największej ilości użytkowników zainteresowanych sex ogłoszeniami. Portal robi wszystko aby stać się liderem w branży dlatego regularnie go rozwija i inwestuje w różne formy reklamy. Nie zwlekaj dłużej i dodaj swoje ogłoszenie dzisiaj!

<< Powrót do bloga