Treść dla dorosłych

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne dla osób pełnoletnich - powyżej 18 roku życia. Zawarte w serwisie treści, materiały i zdjęcia są o charakterze erotycznym. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych opuść tę stronę.

Klikając na przycisk „WCHODZĘ” oświadczasz, że masz ukończone 18 lat i jednocześnie wyrażasz zgodnę na używanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
REZYGNUJĘ

Kim są cichodajki?

Kobiety pracujące w branży seksualnej często muszą ukrywać swoją pracę przed społeczeństwem. Jednym z powodów jest obawa przed negatywnymi konsekwencjami, takimi jak marginalizacja społeczna lub kryminalizacja ich pracy. Kobiety te często muszą ukrywać swój zawód przed rodziną i przyjaciółmi, a także przed władzami i organami ścigania.

Określenie "cichodajki" jest często używane w odniesieniu do kobiet pracujących w branży seksualnej, które ukrywają swoją pracę przed innymi.

Gdzie szukać cichodajek?

Cichodajki ze względu na to, że nie zajmują się tym profesjonalnie nie ogłaszają się na portalach przeznaczonych do tego typu usług dlatego nie znajdziemy ich na popularnych serwisach z ogłoszeniami erotycznymi. Szukać musimy na portalach randkowych typu tinder, datezone, zbiornik, eamore lub na popularnych czatach.

Dlaczego kobiety zostają cichodajkami?

Jeśli chodzi o osoby, które nie pracują w branży seksualnej zawodowo, ale zaangażowały się w nią z powodu potrzeby finansowej lub innych czynników, to ich sytuacja również jest bardzo skomplikowana.

Wiele kobiet i mężczyzn podejmuje decyzję o sprzedaży swojego ciała z powodu braku alternatywnych źródeł dochodu, ubóstwa, braku wykształcenia czy innych trudnych okoliczności życiowych. W takiej sytuacji zmuszeni są do ukrywania swojego zawodu, ponieważ praca seksualna jest często źle widziana przez społeczeństwo i niesie za sobą poważne ryzyko stygmatyzacji, dyskryminacji.

Dlaczego prostytucja powinna być zalegalizowana?

Kwestia pracy seksualnej i legalizacji jej funkcjonowania jest bardzo kontrowersyjna i wciąż budzi wiele emocji w społeczeństwie. Wiele osób uważa, że praca seksualna powinna być legalna i zregulowana, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę kobiet pracujących w tej branży, a także zapobiec wykorzystywaniu i handlowi ludźmi.

Z drugiej strony, istnieją grupy i osoby, które uważają, że praca seksualna jest moralnie nie do zaakceptowania i powinna być zakazana. W niektórych krajach, takich jak na przykład Polska, praca seksualna jest nadal nielegalna, co prowadzi do sytuacji, w której kobiety pracujące w tej branży są zmuszane do ukrywania swojej pracy i funkcjonowania w szarej strefie.

W przypadku pracy seksualnej, ukrywanie swojego zawodu może prowadzić do szkodliwych konsekwencji dla kobiet pracujących w tej branży. Wielu pracowników seksualnych jest narażonych na przemoc, wykorzystywanie i dyskryminację, a brak regulacji i legalizacji tej branży może tylko pogłębiać te problemy.

W świetle powyższego, ważne jest, abyśmy jako społeczeństwo podjęli otwartą i konstruktywną debatę na temat pracy seksualnej i zaczęli działać na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony dla kobiet pracujących w tej branży. Konieczna jest także poprawa świadomości społecznej i walka z dyskryminacją wobec pracowników seksualnych, aby zapewnić im dostęp do podstawowych praw i wolności.

Ostatecznie, podejście do pracy seksualnej zależy od nas jako społeczeństwa i naszej zdolności do tolerancji, zrozumienia i szacunku wobec różnych wyborów życiowych i zawodowych.

Warto również zauważyć, że problemy związane z pracą seksualną i jej nielegalnym funkcjonowaniem dotyczą nie tylko kobiet i mężczyzn, którzy sprzedają swoje ciało, ale również klientów korzystających z usług seksualnych. Bezpieczeństwo i ochrona dla wszystkich osób zaangażowanych w pracę seksualną są ważne i powinny być traktowane priorytetowo w polityce publicznej i społecznej.

<< Powrót do poradników