Czym jest Klimat GFE, czyli Girlfriend Experience? Poradnik 2023

Głównym pytaniem, jakie powinieneś sobie zadać przeglądając anonse towarzyskie jest to czy wolisz szybki seks oragniczający się do oferowanej usługi, czy spotkanie z zaangażowaną kobietą która zaoferuje coś więcej. Jeżeli preferujesz spotkania które przypominają niemal te z kochanką, powinieneś zastanowić się nad wybraniem ogłoszeń erotycznych typu GFE, ponieważ szansa na to, że spotkanie będzie czymś więcej jest o wiele większa w tego typu sex randkach.

Co to jest klimat GFE (Girlfriend Experience)?

GFE to nic innego jak sex usługa, która bardziej przypomina randkę z kochanką niż mechaniczny, bez większych emocji seks z prostytutką. Klient płaci kobiecie za udawanie na czas spotkania jego dziewczyny lub kochanki. Podczas takiego spotkania nasza sekretna kochanka powinna dbać bardziej o klimat oraz starać się, aby spotkanie było jak najbardziej autentyczne. Tego typu usługi zyskują na popularności, dzięki czemu pojawia się coraz więcej ogłoszeń erotycznych właśnie z taką opcją spotkania. Największym minusem tej usługi jest jej cena. Prawdziwe spotkanie GFE charakteryzuje się dużym zaangażowaniem ze strony kobiety, za co musimy odpowiednio zapłacić.

Poniżej kilka wskazówek jak zadbać aby takie spotkanie przebiegło pomyślnie.

Escorty też lubią cielesne doznania

Udając się na spotkanie w klimacie GFE warto również zadbać o kobietę która jest sex workerką. Randka z pewnością będzie wtedy bardziej naturalna. Pozwoli to rozluźnić się naszej sekretnej kochance, przez co całkiem możliwe, że pozwoli nam na więcej. Oczywiście nigdy nie możemy być tego pewni.

Nie tylko zapłata za sex

Warto docenić swoją wybraną partnerkę GFE nie tylko poprzez wręczenie jej pieniędzy. Jak wszyscy wiemy, kobiety kochają prezenty, dlatego nawet mały gest w postaci czekoladek lub kwiatów może pomóc w zachęceniu kobiety do większych starań. Co więcej, można zapytać czy przy następnym sex spotkaniu w klimacie GFE kobieta napiję się wina lub szampana. Jeśli tak, warto zabrać go ze sobą jako świetne uzupełnienie naszej randki. Z pewnością to wprowadzi dodatkowy bodzieć oddający klimat Girlfriend Experience, a nuta procentowego napoju wprowadzi większe rozluźnienie i śmiałość obojga partnerów.

Higiena

W tego typu spotkaniach bardzo ważna jest Twoja higiena. Zadbaj o odświeżenie się przed tego typu spotkaniem, raczej nie jest zaskoczeniem to, że wolimy jak ktoś ładnie pachnie oraz jest czysty. Działa to w obie strony, więc jeżeli oczekujesz tego od wybranki, łatwo się domyślić, że ona oczekuje tego samego od Ciebie. Także nie bądź zdziwiony, jeśli zostaniesz poproszony o wzięcie prysznica przed zbliżeniem. Kobiety pracujące jako panie do towarzystwa lubią mieć pewność, że mężczyzna faktycznie się odświeżył.

Ile kosztuje seks randka w klimacie GFE?

Przeciętny koszt takiego spotkania to 400 zł za godzinę. Warto zaznaczyć, że tego typu spotkania wiążą się z większym kosztem, ponieważ wymagają od sex partnerki większego zaangażowania, a od Ciebie jeśli zdecydujesz się na prezent, dodatkowego wydatku. Dlatego przygotuj się na większy koszt spotkania niż standardowe. Jeżeli jednak nie lubisz szybkiego seksu bez większego poznania drugiej osoby, a oczekujesz zaangażowania, warto dopłacić trochę więcej. Prawdziwe spotkanie w klimacie GFE może dostarczyć cielesnych doznań o zupełnie nowym wymiarze.

Jak znaleźć kobiety chętne na spotkanie GFE?

Chcąc znaleźć kobiety chętne na spotkanie GFE należy zaznaczyć odpowiedni filtr w ogłoszeniu. Poniżej instrukcja jak w łatwy i szybki sposób to zrobić: Sposób numer 1.

  • 1. Odszukaj na pasku menu zakładkę "Klimat GFE"
  • 2. Kliknij w link.
Sposób numer 2.
  • 1. Wybierz opcję szukania szczegółowego. Znajduje się ona na samej górze strony klikając w ikonę lupy.
  • 2. Zjedź kursosem w prawy dolny róg, następnie kliknij w okienko o nazwie "Preferencje"
  • 3. Wyszukaj i zaznacz opcję "Klimat GFE"
  • 4. Następnie kliknij "Szukaj"
Pojawią się wyniki wszystkich osób zainteresowanych spotkaniem w klimacie GFE. Możesz również zaznaczyć dodatkowe filtry takie jak miasto, wiek, płeć i wiele innych w celu dokładniejszego dopasowania osoby według Twoich preferencji.

<< Powrót do poradników