Treść dla dorosłych
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne dla osób pełnoletnich - powyżej 18 roku życia. Zawarte w serwisie treści, materiały i zdjęcia są o charakterze erotycznym. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych opuść tę stronę.

Klikając na przycisk „WCHODZĘ” oświadczasz, że masz ukończone 18 lat i jednocześnie wyrażasz zgodnę na używanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
REZYGNUJĘ

6 pozycji, które sprawią, że seks analny stanie się łatwiejszy dla początkujących

Seks analny nie jest powszechny i nadal dla wielu z nas może stanowić barierę nie do przekroczenia. Jeśli nie próbowałeś go wcześniej to wiedz, że nawet dla tych z nas, którzy mają otwarte podejście do seksu, myśl o seksie analnym może nadal wydawać się trochę onieśmielająca. Z tego lub innego powodu penetracja odbytu jest często jedną z ostatnich granic seksualnych i może towarzyszyć jej całe mnóstwo napięcia i stresu - zwłaszcza wśród osób początkujących.

Nasze największe obawy często leżą w uprzedzeniach, jednak kiedy je przełamiesz, możesz odkryć, że przegapiłeś coś, co może być naprawdę przyjemne, budujące seksualne napięcie i powodujące przeżycie nowych doznań. Jak wskazują liczne badania, 100 procent mężczyzn i aż 94 procent kobiet twierdzi, że osiągnęło orgazm podczas seksu analnego. Może to wynikać z faktu, że anal jest czymś co wymaga nieco więcej gry wstępnej i dobrego przygotowania.

Przedstawiamy kilka pozycji dla początkujących, które podczas seksu mogą ułatwić rozpoczęcie pierwszego razu i sprawić, że seks analny będzie przyjemnym doświadczeniem. Przed rozpoczęciem warto zaopatrzyć się w duża ilość lubrykantu, ponieważ w przeciwieństwie do waginy, odbyt nie wydziela naturalnego nawilżacza.

1. Na jeźdzca

W tradycyjnej pozycji na jeźdzca mężczyzna kładzie się, a kobieta siada na górze. W ten sposób kobieta ma kontrolę nad penetracją, jej głębokością i tempmem przesuwając się w górę i dół tak aby czuć się komfortowo. Jest to chyba najlepszy sposób dla początkujących ponieważ kobieta nie ma obawy przed nagłym i niekontrolowanym wsunięciem penisa w jej odbyt. 


Jeśli kobieta nie lubi uczucia głębokiej penetracji, ale mężczyzna pragnie większej stymulacji dolnej części penisa, kobieta może objąć dłonią dolną część penisa. W ten sposób ręka staje się przedłużeniem tyłka, zapewniając jednocześnie fizyczny bufor, aby zapewnić partnerce tylko płytką penetrację.

2. Na pieska

Jest to szczególna pozycja dla nowicjuszy oraz tych, którzy mogli mieć wcześniej nieprzyjemne doświadczenia i jest ona najczęściej kojarzona z seksem analnym ze względu na jej spore zalety. Aby seks był jeszcze przyjemniejszy, kobieta ma możliwość stymulowania swojej łechtaczki lub może pieścić swoje piersi - oczywiście może to robić parnter lub oboje mogą się podzielić stymulowaniem kobiety, aby poczuła się jeszcze bardziej odprężona. Dla mężczyzny widok pośladków kobiety i myśl, że je własnie posuwa z pewnością będzie powodował jeszcze większe napięcie powodując wzrost ekscytacji i podniecenia.

3. Twarzą w twarz

Ta pozycja jest preferowana w przypadku gdy szukasz dodatkowej intymności podczas seksu analnego. Kobieta siada na partnera przodem twarzą w twarz. Ponownie jak w przypadku na jeżdzca kobieta na górze może kontrolować głębokość penetracji tak aby zachować wygodę i komfort. Anal twarzą w twarz ma podobną zaletę jak w pozycji na pieska - stymulacji kobiecych piersi i łechtaczki. Dla wielu ta pozycja ułatwia korzystanie z kontaktu wzrokowego w celu uzyskania jeszcze większego napięcia i pobudzenia.

4. Na misjonarza z nogami na ramionach

Seks analny na misjonarza nigdy Cię nie zawiedzie! Przejdź do tej pozycji seksualnej z małą modyfikacją, mianowicie w pozycji misjonarskiej niech partnerka położy nogi na ramiona partnera. Przy odpowiedniej ilości lubrykantu i odprężenia nawet początkowa penetracja powinna być przyjemna.

Misjonarz z nogami na ramionach jest łatwy w przypadku większości początkowych aktów, jednak anal w tej pozycji może nie być odpowiedni dla wszystkich głównie ze względów fizycznych. Nie wszystkie kobiety mogą być na tyle elastyczne i rozciągnięte.

5. Od tyłu na brzuchu

Po uprzednim i odpowiednim przygotowaniu anal na brzuchu jest dosyć wygodny i łatwy. Kobieta leżąc na poduszce umieszczonej pod brzuchem może się zrelaksować i rozluźnić oraz sprawić, że penetracja będzie przyjemna unosząc lekko tyłek, co zapewni wystarczająco dużo miejsca na stymulację innych części ciała.

Sesk analny na brzuchu może być szczególnie korzystny dla pań. To jedna z najlepszych pozycji podczas seksu analnego dla kobiet ponieważ mogą one sięgnąć w dół krocza, aby stymulować swoją łechtaczkę ręką lub płaskim wibratorem. Mężczyzna może również dokonać podwójnej stymulacji za pomocą palców co pomaga zwiększyć pobudzenie i doznania, a w efekcie doprowadzając do ogromnegu orgazmu.

6. Na łyżeczkę

Chyba jedna z najbardziej znanych i popularnych pozycji w seksie. Pozycja na łyżeczkę jest także najlepszym wyborem do obycia seksu analnego, ponieważ obaj partnerzy są w wygodnej pozycji co możemy przełożyć się na to, że będą bardziej zrelaksowani. Podczas tej pozycji kobieta może ułatwić sobie penetrację, zwijając się w kłębek i lekko przyciągając górne części nóg do tułowia.

Na łyżeczkę jest idealną pozycją analną dla kochanków. W tej pozycji kobieta może zapewnić partnerowi lepszy widok na akcję podnosząc jedną nogę do góry.<< Powrót do poradników