Treść dla dorosłych

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne dla osób pełnoletnich - powyżej 18 roku życia. Zawarte w serwisie treści, materiały i zdjęcia są o charakterze erotycznym. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych opuść tę stronę.

Klikając na przycisk „WCHODZĘ” oświadczasz, że masz ukończone 18 lat i jednocześnie wyrażasz zgodnę na używanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
REZYGNUJĘ

Sex kamerki - na czym polega praca na kamerkach?

Na czym polega praca na sex kamerkach?

Praca na kamerkach polega na interakcji z klientami przy użyciu kamery internetowej. Modelka, videomodelka, camgirl - czyli osoba, która pokazuje się na kamerkach, ma do dyspozycji różne metody interakcji z klientem. Najczęściej są to:

  • czat tekstowy na którym klienci mogą komunikować się z modelką
  • zabawki erotyczne które kontrolują klienci po wpłacie określonej liczby żetonów
  • modelka oczywiście może odpowiadać na pytania zadawane na czacie w formie tekstowej lub po prostu odpowiadać przez mikrofon w czasie pokazu

Seks kamerki to dobry sposób na zarabianie dobrych pieniędzy przy niewielkim wysiłku. Jeżeli lubisz pokazywać się nago i kochasz swoje ciało, jest to bez wątpienia praca dla Ciebie.

Najpopularniejsze strony z sex kamerkami w Polsce to:

  • bongacams.com - strona z videomodelkami z całego świata
  • stripchat.com - strona z videomodelkami z całego świata
  • showup.tv - polska strona z sex kamerkami


Czym są żetony?

Serwisy udostępniające sex kamerki na żywo traktują żetony jako ich wewnętrzną wirtualną walutę, którą modelka może wymienić na realne pieniądze. Żetonami możemy płacić za napiwki dla modelek, prywatne pokazy lub kontrolę wcześniej wspomnianych zabawek erotycznych.

Różnica pomiędzy prywatnymi pokazami a publicznymi

Sex pokazy publiczne są darmowe i dostępne dla każdego użytkownika serwisu. Dzięki nim możesz otrzymywać napiwki, prezentując swoją osobę, możesz również zachęcić użytkowników do pokazu prywatnego. Podczas publicznego pokazu modelka zarabia głównie z napiwków, które przekazują jej użytkownicy. Modelka może ustawić cele napiwków, dzięki czemu zachęca do ich przekazywania. Celem może być np. pokazanie jakiejś części ciała lub wykonanie jakiejś czynności erotycznej.

Sex pokazy prywatne są płatne, użytkownik decydujący się dołączyć do pokazu prywatnego musi za niego zapłacić określoną przez modelkę liczbę żetonów. Podczas takiego pokazu klient może poczuć się wyjątkowy, ponieważ tylko on może komunikować się z modelką oraz ustalać scenariusz pokazu - dostostosować go do swoich preferencji seksualnych.

Zarobki modelek na sex kamerkach

Zarobki modelek na kamerkach zależą od wielu czynników, podobnie jak przy zawodzie prostytutki duże znaczenie ma wiek, aparycja, rozpoznawalność. Ciężko określić konkretną kwotę lub nawet zakres zarobków, jednak najbardziej rozpoznawalne video modelki mogą zarabiać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Te mniej rozpoznawalne mogą spokojnie utrzymać się z tego typu pracy. Zaczynając pracę na sex kamerkach trzeba liczyć się z tym, że nie będzie to nasze główne źródło dochodu. Rozpoznawalność jest bardzo ważna w tym zawodzie, ponieważ im większa rozpoznawalność, tym większa szansa na pozyskanie stałych klientów, którzy bez problemu wesprą żetonami swoją ulubioną videomodelkę. Jeżeli modelka jest popularna, posiada więcej chętnych osób na swoje prywatne sex pokazy oraz wykonywane cele przez co ich cena jest znacznie wyższa od tych które wykonują modelki mniej rozpoznawalne. Czas transmisji również ma znaczenie, w weekendy serwisy z sex kamerkami odwiedza więcej osób niż w dni powszednie. W trakcie dnia będzie zdecydowanie mniej osób niż późnym wieczorem ze względu na to, że większość użytkowników jest wtedy w pracy lub załatwia jakieś sprawy. Pamiętaj jednak, że jeżeli zdecydujesz się na pokazy w godzinach szczytu, musisz również liczyć się z większą konkurencją. Dlatego warto obserwować trendy i dopasować czas transmisji w taki sposób, aby był on optymalny.

Jeżeli już decydujesz się na pracę w tej tematyce, warto również zastanowić się nad założeniem onlyfans lub innej formy sprzedaży "swojej osoby" żeby zdywersyfikować źródło swoich dochodów.

Zalety i minusy pracy na kamerkach

Największą zaletą pracy na kamerkach jest to, że możesz robić to z każdego miejsca. Wystarczy tobie tylko odpowiednie połączenie z internetem oraz trochę prywatności. Dlatego nie musisz ograniczać się tylko do swojego mieszkania. Sex pokazy możesz tworzyć w samochodzie lub w wynajętym mieszkaniu, dzięki temu w czasie wolnym możesz podróżować.

Największym minusem jest to, że ktoś może Cię rozpoznać podczas transmisji. Sex working jest branżą bardzo szybko rozwijającą się, dlatego ludzie są coraz bardziej tolerancyjni dla osób wybierających taki zawód. Oczywiście zawsze możesz nie pokazywać swojej twarzy na transmisji,wiąże się to jednak z mniejszą rozpoznawalnością a co za tym idzie mniejszymi zarobkami.


<< Powrót do poradników