Treść dla dorosłych

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne dla osób pełnoletnich - powyżej 18 roku życia. Zawarte w serwisie treści, materiały i zdjęcia są o charakterze erotycznym. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych opuść tę stronę.

Klikając na przycisk „WCHODZĘ” oświadczasz, że masz ukończone 18 lat i jednocześnie wyrażasz zgodnę na używanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
REZYGNUJĘ

7 domowych przedmiotów które możesz wykorzystać jako zabawka erotyczna

Branża zabawek erotycznych to rynek wart miliardy dolarów z niezliczonymi markami, modelami i trybami zaprojektowanymi w celu maksymalizacji przyjemności i poprawy życia seksualnego — z czasem powstają to coraz bardziej fantazyjne i zaawansowane technologicznie zabawki.

Za nim jednak zdecydujemy się na kupno profesjonalnego gadżetu erotycznego to niektóre z pierwszych naszych zabawek, to proste produkty trzymane w domu, które wymagają tylko prezerwatywy i postawy „zrób to sam”. Więc jeśli wstydzisz się kupić wibrator lub nie możesz sobie pozwolić na zakupu wibratora w tej chwili, masz do dyspozycji wiele przedmiotów które mogą za takie zabawki posłużyć. Wszystko co musisz zrobić, to rozejrzeć się po domu i oczywiście dokładnie przemyśleć, co można bezpiecznie umieścić w sobie lub wokół intymnych części ciała.

Zanim przejdziemy do listy, pamiętaj, że czystość jest kluczowa! Przed użyciem jakiegokolwiek przedmiotu w pochwie lub w dolnych częściach pochwy należy go zdezynfekować i najlepiej przykryć prezerwatywą. W przeciwnym razie może to spowodować podrażnienia lub otarcia. Na wszelki wypadek, nabierz nawyku czyszczenia wszystkiego, czego używasz podczas seksualnych zabaw przed i po zabawie. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Poniżej przedstawiamy niektóre domowe przedmioty które mogą posłużyć jako zabawki erotyczne, i które jeśli są używane prawidłowo i bezpiecznie, zapewnią Ci oszałamiający orgazm.


1. Elektryczna szczoteczka

Właściwości wibracji, które mają na celu utrzymanie zębów w czystości, mogą być również wykorzystane do wibrowania Twojego ciała np. pochwy lub penisa. Połóż dolną część szczoteczki za którą chwytasz w okolicach warg sromowych lub penisa i włącz szczoteczkę. Delikatne wibracje mogą zapewnić tyle samo przyjemności, co wibrator. Pamiętaj aby końcówka z włosiem znajdowała się w twojej dłoni nie w okolicach intymnych.


2. Kostki lodu

Kostki lodu są idealne do schłodzenia ulubionego koktajlu, ale świetnie nadają się do drażnienia i kuszenia partnera.

Podczas gry wstępnej powoli przejedź kostką po sutkach, następnie środkiem w dół tułowia, aż do pochwy lub penisa i zobacz jak długo wytrzyma Twój partner uczucie lodowatego zimna. Spróbuj także possać kostkę lodu przed pocałunkiem lub sexem oralnym, aby uzyskać zupełnie nowe doznania.


3. Szczotka do włosów

Uchwyt szczotki do włosów jest świetny do stosowania na sobie lub ze swoim partnerem sposób do penetracji - najlepiej gumowy. Upewnij się tylko, że nie używasz uchwytów, które są ostre lub spiczaste na końcu lub zbyt twarde, ponieważ nie chcesz doznać żadnego urazu. Aby zapobiec infekcji załóż prezerwatywę i użyj dużej ilości lubrykantu.


4. Słuchwaka prysznica

Dla niektórych to oczywiste, ale warto to napisać. Twoja słuchawka prysznicowa to fantastyczny wibrator łechtaczkowy. Po prostu połóż się lub usiądź na podłodze prysznica z rozłożonymi nogami i upewnij się, że woda prysznica ma odpowiednią temperaturę. Zmiana temeperatury wody w trakcie stymulacji z ciepłej na zimną z pewnością miło Cię zaskoczy i podkręci cielesne doznania.


5. Niektóre warzywa lub owoce

Jest powód, dla którego używa się bananów, aby uczyć ludzi, jak zakładać prezerwatywę. Prawie wszystko, co przypomina penisa, może być użyte do penetracji: cukinia, ogórek, marchewka, bana, bakłażan. Każdy z nich to świetny wybór. Wcześniej tylko dokładniej je umyj i załóż prezerwatywę.

Możesz także spróbować z średniej wielkości okrągłym owocem takim jak śliwka, pomidor lub mandarynka. Okrężnymi ruchami jeździj po łechtaczce, aby uzyskać owocną stymulację. Unikaj ostrych warzyw np. ostrej papryki. Ich soki mogą powodować silne pieczenie i podrażnienie intymnych części ciała.


6. Łyżka

Znajdź łyżkę stołową i umieść zaokrągloną dolną część na łechtaczce lub penisie i pocieraj ją okrężnymi ruchami. Zaletą łyżki jest to, że nie ma ostrych krawędzi, jest supergładka w kontakcie ze skórą i z początku chłodna. Gdy skończysz po prostu umyj ją po użyciu i być może przenieś do szuflady nocnej.


7. Telefon komórkowy

Czy jest coś, czego iPhone nie potrafi? Pbierając aplikację wibracyjną możesz zamienić swój telefon w wibrator. Jest ich wiele, takich jak iBrate i iVibe. Większość z tych aplikacji ma różne poziomy intensywności do zabawy. To takie proste i niepozornie wyglądające. Pamiętaj, aby używać go na ubraniu lub spróbuj umieścić wibrujący telefon w skarpetce lub prezerwatywie by używać go bezpośrednio na skórze.
<< Powrót do poradników