8 najczęstszych grzechów prostytutek

Niektórzy faceci chcąc zaspokoić swoje potrzeby seksualne korzystają z usług prostytutek. Kobiety trudniące się tym zawodem bardzo często przyjmują kilku klientów dziennie - oczywiście nie każda, jednak znaczna większość. Z uwagi na rodzaj pracy jest ona dość wyczerpująca zarówno fizycznie jak i psychicznie. To powoduje, że wielokrotne spotkania stają się rutyną, a kobiety dopuszczają się pewnych grzechów, które mają na celu sprawić, że zarobią jak najwięcej dając od siebie jak najmniej. Niezależnie od tego, czy jesteś stałym klientem i regularnie korzystasz z sex usług lub jest to Twoje pierwsze spotkanie z prostytutką warto o nich wiedzieć i zwracać uwagę głównie po to, aby spotkanie sponsorowane było udane.

Grzechy prostytutek

Poniżej przedstawiamy 8 najczęstszych grzechów prostytutek.

1. Overbooking

Overbooking czyli rezerwowanie więcej niż jedno spotkanie w tym samym czasie. Kobiety dopuszczają się takiego działania z kilku powodów. Głównie jest to spowodowane częstym niepojawianiem się klientów. Za pomocą overbookingu chcą zmniejszyć ilość pustych okienek w ciągu dnia pracy. Jest to również uwarunkowane chęcią jak największego zarobku. Kobieta umawiając jednocześnie kilka spotkań sponsorowanych liczy na to, że jedno z nich zakończy się szybciej przez co będzie mogła przyjąć kolejnego klienta umówionego na tę samą godzinę. Niestety jest to niekomfortowe dla Panów, ponieważ muszą czekać pod umówionym adresem bez żadnych informacji lub otrzymując krótkiego SMSa, że jest opóźnienie 15sto lub 30sto minutowe.

2. Oszukiwanie na czasie

Przeglądając anonse erotyczne bardzo często w ogłoszeniu widoczna jest cena za usługę. Cena jest w odniesieniu do czasu który określa jak długo spotkanie będzie trwało. Niestety nie zawsze jest to zgodne z tym co ma miejsce już podczas spotkania. Kobiety bardzo często starają się ten czas skrócić stosując różne metody. Powodów jest wiele, ale z pewnością jednym z nich jest wyżej wspomniany overbooking. Będąc klientem warto wziąć po uwagę, że godzina spotkania to nie czas zbliżenia ale czas całego razem z przygotowaniem się i prysznicem które też wymagają czasu.

3. Nieswoje zdjęcia

Poszukując ogłoszenia towarzyskie każdy mężczyzna zwraca uwagę na zdjęcia. To one są głównym czynnikiem decydującym o tym, że zdecyduje się na wybraną kobietę do towarzystwa. O tym doskonale wiedzą wszystkie ogłoszające się kobiety. Jednym z grzechów prostytutek jest wystawianie anonsów towarzyskich z nieswoimi zdjęciami. Są one brane z internetu lub z innego ogłoszenia Pań. Takie praktyki najczęściej stosowane są przez agencje towarzyskie lub tak zwane domówki gdzie pracuje więcej kobiet niż jedna. Przyjeżdzający na spotkanie facet słyszy, że "Angelika" akurat dzisiaj nie pracuje i w związku z tym może zdecyduje się na którąś z obecnych dziewczyn. Niestety statystyka pokazuje, że 4 na 10 facetów zostaje, a to tylko umacnia ten precedens.

4. Przekłamany zakres usług

Kolejnym grzechem równie denerwujący Panów jest przekłamany zakres usług. W ogłoszeniach towarzyskich niemalże każda kobieta wypisuje jaki rodzaj seksu jest możliwy podczas spotkania. Ułatwia to dopasowanie ogłoszeń według preferencji osoby poszukującej. Problem najbardziej dotyka mężczyzn chcących spełnić swoje niestandardowe fantazje lub spróbowania czegoś nowego. Poświecając czas na znalezienie odpowiedniej kobiety z ogłoszenia doznają rozczarowania na miejscu. Na pewno niemiłe jest usłyszeć, że np. seks analny odpada bo to pomyłka w ogłoszeniu, lub taka usługa nie jest oferowana czy też inną wymówkę. Dlatego umawiając się na sex spotkanie warto przed nim potwierdzić, że wybrana kobieta wykonuje interesujące nas usługi.

5. Telefon podczas spotkania

Mniej lub bardziej uciążliwym grzechem kobiet do towarzystwa jest telefon. Tutaj należy zaznaczyć, że jest to narzędzie za pomocą którego umawiane są spotkania, więc jest bardzo istotne dla prostytyutek. Jednak nadmierne sprawdzanie telefonu w poszukiwaniu SMSów od klientów, odbieranie i umawianie kolejnego klienta podczas spotkania lub wibracja dzwoniącego telefonu w trakcie seksu może zespuć nastrój.

6. Zaniżanie wieku

Zaniżanie wieku w zależności od tego jak bardzo jest on zaniżony jest z pewnością nieco mniejszym grzechem. Prostytutki zwłaszcza te starsze często zaniżają swój wiek. Powodem może być to, że faceci wolą co do zasady młodsze kobiety lub mają jakieś górne granice wiekowe. Z naszej analizy opinii klientów wynika, że kobiety zaniżające swój wiek w sex ogłoszeniu, podczas spotkania wyglądają na młodsze niż w rzeczywistości są dlatego postanowiły wpisać mniejszy wiek lub są nieco starsze co nie ma znaczącego wpływu na dalszą chęć odbycia sex spotkania przez Panów. Niestety jednak zdażają się wyjątki których na szczęście jest niewiele.

7. Brak aktualizacji ogłoszeń

Brak aktualizacji ogłoszeń to zmora facetów przeglądajacych anonse erotyczne w celu umówienia się z kobietą na spotkanie. Niektóre kobiety nie aktualizują ich przez długi czas, a rekordzistki nawet lata. Powoduje to, że zdjęcia są nieaktualne bo kobieta z ogłoszenia np. przytyła, jej wiek i wygląd się zmienił, a zakres usług jest inny niż wcześniej oferowany.

8. Niejasny cennik

Umawiając się z prostytutką na spotkanie w ogłoszeniu towarzyskim zazwyczaj widoczna jest cena i zakres usług co może oznaczać, że płacąc określoną cenę będzie można z nich wszystkich skorzystać. Niestety jest to kolejny grzech jakiego dopuszczają się kobiety, a mianowicie nie informują o tzw. dopłatach za, jak to określają, dodatkowo płatne usługi na przykład seks analny, wspólna kąpiel i wiele innych. Dlatego jak już wcześniej zostało wspomniane, warto takie rzeczy ustalić przed spotkanie,, aby uniknąć rozczarowania na miejscu.

<< Powrót do bloga