Pierwsze spotkanie z prostytutką - co warto wiedzieć

Z jakiegoś powodu zdecydowałeś się na seks z prostytutką. Jest to Twój pierwszy raz i chcesz wiedzieć jak przygotować się do takiego spotkania? Postaramy się przybliżyć Tobie zasady takich spotkań, podpowiemy co warto wiedzieć, jak się przygotować oraz zdradzimy kilka cennych rad, które z pewnością sprawią, że Twój pierwszy raz będzie łatwiejsz i przyjemniejszy nie tylko dla Ciebie, ale też dla kobiety z którą masz zamiar uprawiać seks za pieniądze.

Zasada jest z pozoru prosta. Facet wyszukuje kobiety chętnej na sex spotkanie, głównie przeglądając ogłoszenia towarzyskie. Dzwoni, umawia się, przyjeżdża w umówione miejsce i odbywają stosunek seksualny. Gdy jest to pierwsze takie Twoje spotkanie wcale nie musi to być takie łatwe, zwłaszcza gdy chcesz, aby było udane. Najpierw musisz sam odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim, gdzie chcesz uprawiać seks z kobietą? W plenerze, w hotelu, w Twoim lokum lub jak to ma najczęściej miejsce u niej. Biorąc pod uwagę, że jest to pierwsze takie spotkanie oraz z wielu innych względów, sugerujemy wybrać ostatnią opcję, czyli u prostytutki w domu. Przede wszystkim taka forma spotkania zapewni Tobie większy komfort i prywatność. W plenerze trudno o bieżącą wodę aby zadbać o higienę przed i po stosunku, a także istnieje obawa, że zza rogu ktoś patrzy lub nagrywa Twoją seksualna przygodę.

Gdzie najlepiej szukać

Najszybciej i najprościej znaleźć kobiety chętne na seks jest w internecie, za pośrednictwem portali przy pomocy których umieszczane są sex ogłoszenia. Pozwoli to nam na odpowiednie dopasowanie kobiety do swoich preferencji i upodobań. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych portali erotycznych:

 • eamore.com.pl
 • seksa.pl
 • escort.pl
 • topkobiety.pl
 • cielesna.pl
 • hoters.pl

Warto przeglądać więcej portali niż jeden, ponieważ każdy z nich posiada różne ogłoszenia pań. Czasem zdarza się, że kobiety umieszczają anons na portalu X i nie decydują się umieszczać go na portalu Y. Co prawda większość sex ofert powtarza się, ale przecież chodzi o to, żeby znaleźć tych ogłoszeń jak najwięcej, abyśmy mogli znaleźć to odpowiednie w celu jak najlepszego spełnienia swoich potrzeb. Dlatego każdy z tych portali dostarcza możliwość segregacji ogłoszeń według różnych filtrów.

Umawianie spotkania

Umawianie spotkania odbywa się zazwyczaj na dwa sposoby. Pierwszy to telefonicznie, drugi za pomocą SMS. Wybierz ten wygodny dla Ciebie jednak telefoniczny jest zdecydowanie lepszy ponieważ z tonu rozmowy i użytych słów możemy wiele wywnioskować, np. podejście do samego zainteresowanego. Przede wszystkim przed kontaktem przygotuj się i zastanów się o co chciałbyś zapytać. Kobiety oferujące usługi seksualne cenią swój czas. Niezniechęcaj się gdy kobieta nie odbiera. Pewnie w danym momencie jest zajęta i nie może odebrać, spróbuj później. Istnieje niepisana zasada, że kobiety oferujące usługi seksualne nieoddzwaniają. Głównie spowodowane jest to tym, że spora część klientów ma żony. Oczywście nie bądź też natrętny i nie dzwoń 10 razy co 5 minut. Poczekaj pół godziny lub godzinę i spróbuj ponownie.

Podczas kontaktu upewnij się, że kobieta wykonuje usługi zamieszczone w anonsie. Najlepiej gdybyś omówił swoje oczekiwania w szczegółowy sposób. Pozowoli to uniknąć rozczarowania i zbędnych nieporozumień na miejscu. Nie wstydź się mówić o swoich potrzebach. Czy wspominać, źe jesteś debiutantem? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, natomiast reakcja drugiej strony może też być wskazówką, czy opłaca się spotkać z daną osobą. Jeżeli spotkasz się z pozytywnym odzewem warto zaryzykować. Miej jednak na uwadzę, że kobieta trudniąca się prostytucją może też wykorzystać Twoje niedoświadczenie.

Nie śpiesz się z wyborem i dobrze przejżyj anonse kobiet. Zalecamy poświęcić więcej czasu na znalezienie odpowiedniej kobiety do towarzystwa niż później żałować. Sprawdź czy kobieta posiada jeden anons, czy jest ich więcej i czy ogłasza się na różnych portalach. Jeżeli tak, to może świadczyć, że ma sporo klientów i będzie napięta atmosfera przez presję czasu. Powszechnie uważa się, że dobra profesjonalistka nie patrzy na czas.

Spotkanie z prostytutką

Ważne jest Twoje nastawienie przed, dlatego nie myśl o tym, że jest to spotkanie za pieniądze. Postaraj się wprowadzić elementy, które pozwolą trochę rozluźnić tę formę np. kupując kobiecie drobny prezent w postaci czekoladek, rafaello lub wina. Oczywiście jest to dodatkowy koszt, ale wydając kilkaset złotych za spotkanie nie jest on wygórowany, a dzięki temu możesz zrobić lepsze wrażenie i wyróżnić się na tle innych. Jest to również sygnał, że nie traktujesz wybranej kobiety według streotypów lub może być też wyrazem podejścia i szacunku. Kobiety wybierając ten zawód wbrew pozorom często mają partnerów, czasem dzieci, a poza pracą prowadzą normalne życie. Też mają uczucia i emocje. Pokazując, że rozumiesz te aspekty z pewnością przyczyni się to do nieco lepszego spojrzenia na Ciebie.

Przygotowanie do wizyty

Przygotowując się do wizyty należy zadbać o intymne części ciała. Głównie zalecane jest golenie okolic penisa. Nie musisz golić się na zero. Skróć włosy na tyle, aby nie przeszkadzały choćby podczas seksu oralnego. Jest to bardzo istotne dla kobiet w tym zawodzie. Włosy w buzi są bardzo uporczywe i nie są zbyt zachęcające. Krótsze włosy lub całkowite ich zgolenie także wpływa lepiej na higienę która podczas takich spotkań jest bardzo ważna.

Wizyta u prostytutki

W zależnośći od Twoich ustaleń z prostytutką warto pamiętać o kilku sprawach które są czasem nie do przewidzenia.

Czas dojazdu w umówione miejsce jest uzależniony od Twojego obecnego umiejscowienia. Bardzo często kobiety chcą o potwierdzenie wizyty 30 minut lub godzinę przed spotkaniem. Dopiero wtedy podawany jest finalny adres. Gdy usłyszysz, że masz zadzwonić 30 minut przed z potwierdzeniem wizyty i wtedy otrzymasz dokładny adres, poproś chociaż o przybliżoną lokalizację tłumacząc, że chciałbyś zorientować się ile zajmie czasu dojazd bo nie chcesz się spóźnić.

Będąc na miejscu postaraj się o dyskrecję. Docierając przed czasem nie stój pod wskazanym adresem np. paląc papierosa w oczekiwaniu na wizytę. Gdy ze stresu lub z powodu krótkiej pamięci zapomnisz numer klatki lub mieszkania - zadzwoń ale nie bezpośrednio pod lokalem i nie powtarzaj go na głos. Gdyby każdy klient tak robił, dyskretne miejsce może zostać spalone, a to może zmusić kobietę do zmiany lokalu lub narobić wstydu przed sąsiadami. Sam chyba wolisz uniknąć wścibskich spojrzeń osób mijanych przed blokiem, w klatce czy windzie.

Często zdarza się, że Panowie przychodząc pierwszy raz do prostytutki stają przed nią jak rażeni prądem. To nic złego, jeśli trafiłeś pod dobry adres kobieta z pewnością to zobaczy i pomoże trochę rozluźnić napięcie zagadując, proponując herbatę lub też papierosa. Nie otrzymałeś takiej propozycji? Sam zaproponuj! To zazwyczaj pozwala przełamać pierwsze lody.

Kobieta do której się udałeś jest profesjonalistką, a to jest Twój debiut. Dlatego ważną sprawą jest poczucie Twojego komfortu. Gdy po wejściu nie czujesz się komfortowo, kobieta nie przypomina osoby z ogłoszenia towarzyskiego, nie przypadła Tobie do gustu lub coś budzi Twoje wątpliwości - dopóki nie zapłaciłeś zawsze możesz nie skorzystać z jej usług. Nie masz obowiązku zostawać.

Płacenie za seks

W większości przypadków kobiety chcą aby płatność za seks odbyła się przed stosunkiem. Rzadko zdarza się po. Jest to pewna forma zabezpieczenia. Nieraz zdarzają się klienci, którzy po stosunku zwyczajnie wychodzą nie płacąć. Dlatego płatność przed daje im pewność, że zapłacisz. Forma przekazania pieniędzy jest dla niektórych osób dość kłopotliwa. Spora ilość mężczyzn stając przed tym wyzwaniem zastanawia się jak przekazać pieniądze za sex usługi, aby nie wyglądało to zbyt obscenicznie. Przygotuj wcześniej ustaloną sumę. Jeśli uznasz, że zostajesz - wyjmij je i sam zostaw na szafce, stoliczku lub innym widocznym miejscu. Warto mieć to za sobą jak najszybciej, bo przerwanie gry wstępnej po to aby usłyszeć "płacimy przed", może szybko popsuć nastrój.

Ważna jest higiena

Higiena przed stosunkiem i po stosunku jest bardzo ważna. Przed stosunkiem Panie proszą Panów o wzięcie prysznica. W łazience możesz spodziewać się świeżego, czystego ręcznika i płynu pod prysznic. Istotne jest, aby dobrze wymyć intymne części ciała zwłaszcza po odbytym seksie. Jak wiesz kobieta do której się udałeś spotyka się z wieloma mężczyznami i obcuje z wieloma drobnoustrojami lub wirusami. Seks w prezerwatywie chroni w bardzo wysokim stopniu, ale bakterie nie tylko przenoszą się na ciele. Z pewnością nie chcesz po kilku dniach dostać kataru 😅

Seks z prostytutką

Ten temat jest bardzo indywidualny. Seks za pieniądze zbytnio niczym nie odbiega od seksu ze stałą partnerką, poznaną kobietą na dyskotece, w piekarni lub innym miejscu. Wszystko zależy od Twoich preferencji i od tego co ustaliłeś z profesjonalistką. Seks z prostytutką czasem może okazać się lepszy od seksu z stałą partnerką. Spowodowane jest to tym, że na spotkaniu za pieniądze mężczyźni spełniają swoje fantazje lub fetysze o których krępują się mówić swojej kobiecie.

Podczas seksu z kobietą do towarzystwa istotne jest aby nie wybiegać poza jej zakres usług. Namawianie, a co gorsza wymuszanie usługi, która nie była zawarta w anonsie erotycznym może grozić przerwaniem spotkania i wyproszeniem z lokalu.

Częste błędy klientów

Nigdy nie wiemy jak przebiegnie spotkanie i czy będziemy chcieli ponownie wrócić do wybranej Pani z ogłoszenia towarzyskiego. Jeżeli jednak zdecydujemy, że spotkanie było na tyle udane, że z chęcią powrócimy to warto wystrzegać się błędy jakich warto, aby nie wpaść na czarną listę kobiety. Najczęstsze błędy popełniane przez klientów to:

 • brak dokładnej higieny
 • wychodzenie mokrym z łazienki
 • namawianie na usługi których nie ma w ofercie
 • pytania typu "czy rodzina wie"
 • spoźnianie się i nieinformowanie o tym

Nie tylko klienci popełniają błędy. Warto wiedzieć jakich dopuszczaja się kobiety podczas spotkań sponsorowanych, dlatego opisaliśmy 8 najczęstszych grzechów prostytutek z którymi warto się zapoznać przed spotkaniem.

<< Powrót do poradników